Daj się poznać 2017 - z czym to się je

 | 

Pierwszy dzień marca - czas na nowe wyzwanie. Motorem napędowym jest tym razem konkurs Daj Się Poznać. Spróbuję wytrwać te mordercze 10 tygodni, wyprodukować wtenczas przynajmniej 20 postów, rozbudować swoje GitHubowe repozytorium oraz doskonale się bawić w imię Samorozwoju.

Dlaczego Daj Się Poznać?

A dlaczego nie? :-) Rywalizacja to motor napędowy większości ludzi, w tym także mój. Nic tak nie motywuje, jak presja ze strony innych. Nie zamierzam jednak swoim udziałem w tym konkursie zmieniać świata. Zamierzam wytrwać w postanowieniu, regularnie pracować, zatopić się w dokumentacji i trochę popisać.

Cele do zrealizowania

Główny cel to nauka. Zacznijmy od jasnej strony mocy - do frontendu wykorzystam TypeScript i Google'owski framework Angular 2. Moje perypetie z Angularem 2 to opowieść na osobny wpis. W skrócie - czas chwycić byka za rogi! Na drugiej szali stawiam na produkt z tej samej stajni - Go. Nigdy z nim nie pracowałem, a zawsze chciałem. Skoro jestem panem, sterem i okrętem oraz mogę wybrać dowolne technologie, to stawiam właśnie na te.

Podczas konkursu trzeba także tworzyć projekt. Akurat to jest tutaj dla mnie sprawa drugorzędna. Jeżeli w 10 tygodni powstanie cokolwiek, co będzie działało, będę zadowolony.

Résumé

10 tygodni, więcej niż 20 postów, dziesiątki godzin z dokumentacją, niezliczone linijki kodu i hektolitry kawy - w skrócie Daj Się Poznać 2017!


Profile picture

Dawid Ryłko
Digital Persona | GitHub | Twitter | Linkedin

Copyright © 2024 Dawid Ryłko